KONST / Litografier / Färglitografi 13746515
nr 1374 6515
Staffan Ullström
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, "Ungräv". Signerad, numrerad 95/150. Motivet: 29x23 cm
Staffan Ullström, född 1949, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:45:37
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
Staffan Ullström
Läs mer om Staffan Ullström